Шаблоны Joomla 3

Ужгород — місто, відкрите для всіх. Його називають перлиною Карпатського Єврорегіону. А ще — золотими воротами України в Європу. Закохайтеся у наше чудове місто та зупиняйтеся у нас в міні-готелi «На Підградській»

«На Підградській» - це найкращий міні-готель в Ужгороді – комфортний, привітний, затишний та доступний.

Ми знаходимося в історичній частині древнього Ужгорода. Всього через 5-ть хвилин пішого ходу Ви опинитися в  центрі міста – вулиці Корзо, Театральній Площі, найдовшій Липовій алеї в Європі. Вдале розташування дає змогу нашим гостям легко і швидко дістатися до хостелу з аеропорту, залізничного та обох автовокзалів. Від нас рукою подати до найпопулярніших визначних місць, музеїв та історичний пам’яток нашого міста. Вулиця Підградська – одна з найдревніших в Ужгороді, з якої відкривається панорама на древній Ужгородський Замок. Колись нею протікав Малий Уж, що перетинав нинішню площу Корятовича і Поштову, після якої впадав в Уж.

Неподалік від міні-готелю знаходиться затишний і найстаріший міський парк Ужгорода – Підзамковий. Його заснували на початку ХVII століття з метою розведення звірів для королівських ловів.  Поряд також розташовані численні ужгородські кав’ярні, кафе, ресторани  та атракції міста.

Ліжка зручні. Інтернет якісний. Все сподобалося дуже сильно. Приїдемо ще раз)) спасибі вам велике)

Задоволений гість.

3D тур

Галерея

 

Контактна інформація

88000, Україна, Ужгород, вул. Підградська, 59.

Тел.: 0312 619121;  МТС 050 3439121, Київстар 068 0619121

Email: hostel.uzhhorod@gmail.com

Знайти нас в соціальних мережах