Шаблоны Joomla 3

Вигідно

Наш міні-готель пропонує найдемократичніші ціни на проживання в Ужгороді. Всі, хто хоч раз тут зупинявся, повертаються до нас знову.

Зручно

Зв'язавшись з нашими менеджерами, Ви відразу зможете забронювати місце у міні-готелі на будь-який час. Оплата здійснюється на місці, по прибуттю. Заявку можна оформити і прямо на нашому сайті, залишивши свої координати для зв'язку.

Комфортно

Ми пропонуємо зручні номери з різною кількістю ліжко-місць. Якісний євроремонт, сучасна сантехніка, нові побутові прилади та обладнання дозволяють забезпечити Вас всім необхідним для проживання. Роздільні санвузли забезпечують вільне прийняття гігієнічних процедур нашими гостями. Кожному гостю надається чиста постільна білизна та рушники. У всіх приміщеннях регулярно проводиться вологе прибирання. У нас є також вільний WiFi і телебачення. Кондиціонери забезпечують комфортну температуру в усіх кімнатах. Хороший рівень комфорту, відмінний сервіс і приємна ціна - все це ми пропонуємо своїм клієнтам.<

Практично

Ми приймаємо гостей цілодобово, заїхати в номер можна в будь-який час. У нас Ви можете залишити речі і йти по своїх справах. Вільний доступ до WiFi дозволяє користуватися перевагами Інтернету. Тут кожен зможе приготувати собі їжу, використовуючи різні види побутової техніки. У міні-готелі можна комфортно помитися, попрати речі і, звичайно ж, добре відпочити. Якщо Ви прибули до Ужгорода і Вам потрібно десь недорого зупинитися - запрошуємо до нас!

Ліжка зручні. Інтернет якісний. Все сподобалося дуже сильно. Приїдемо ще раз)) спасибі вам велике)

Задоволений гість.

3D тур

Галерея

 

Контактна інформація

88000, Україна, Ужгород, вул. Підградська, 59.

Тел.: 0312 619121;  МТС 050 3439121, Київстар 068 0619121

Email: hostel.uzhhorod@gmail.com

Знайти нас в соціальних мережах